بارگیری...

فروش عمده انار 3عددی بزرگ

بازدید : 2700

دسته بندی : لوازم آشپزخانه


ویژگی ها و مشخصات کلی انار شیشه ای:
بسته بندی 3 عددی
تهیه شده از جنس بلور
دارای رنگ قرمز
به همراه جعبه و بسته بندی مناسب
ابعاد بسته بندی 9cm*22.5cm
مناسب جهت استفاده
9cm*22.5cm
مناسب جهت استفاده دکوری ، سفره هفت سین و تزئینات شب یلدا


قیمت: 6,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 02155038117 تماس بگیرید

انارسه عددی تزئینی تهیه شده از بلور قرمز رنگ با طراحی بسیار شیک و زیبا. از انار سه عددی تزیینی می توانید به عنوان وسایل دکوری و همچنین گلدان استفاده کنید. طراحی این انارها به گونه ای است که محفظه ای توخالی دارند و می توانید شاخه های گل را درون آن قرار دهید. بلور قرمز رنگی که برای ساخت آنها استفاده شده است جذابیت این انارها را دو برابر ساخته است.

 

توضیحات کالا

انار در فرهنگ ایرانیان مظهر جاودانگی می باشد و در بیشتر آثار هنری و فرهنگی ایران باستان از آن یاد شده است چرا که درخت انار یکی از بادوام ترین درخت هاست و طول عمر بالایی دارد. به همین دلیل انار از ایران باستان تا به حال از محبوبیت خاصی برخوردار است. انار سه عددی تزئینی بهترین وسیله دکوری برای منازل ایرانیان خواهد بود.انار سه عددی تزیینی به دلیل داشتن طراحی خاص و جذاب خود نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد و رنگ قرمز آن قابل ست کردن با هر نوع وسایل دکوری می باشد. رقص زیبای نور در بلور این انار چشم هر بیننده ای را نوازش خواهد خواهد داد.

هر ست از انار تزئینی دارای سه عدد انار در ابعاد و اندازه های مختلف می باشد. این سه عدد انار در سایز های بزرگ ، متوسط و کوچک هستند که ابعاد هر یک از آن ها در زیر آورده شده است.

سایز انار ها

انار سایز بزرگ : قطر ۱۰ سانتی متر ارتفاع ۱۲ سانتی متر
انار سایز متوسط : قطر ۷ سانتی متر ارتفاع ۱۱ سانتی متر
انار سایز کوچک قطر ۶ سانتی متر ارتفاع ۹ سانتی متر

 

فروش کالا فقط به صورت عمده

تک فروشی نداریم.

خرید و سفارش کالا از طریق شماره های زیر:

55005654_09129455586