بارگیری...

فروش عمده زنبیل تنقلات قلبی

بازدید : 3007

کد محصول : 1104ma

دسته بندی : لوازم دکوری


ویژگی های زنبیل تنقلات فانتزی :
طراحی نوین ، زیبا و فانتزی
طرح : زنبیل دسته دار
ابعاد : 12.5cm * 11.5cm * 7.4cm
تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم
ارائه شده در رنگ های متنوع و زیبا (ارسال رنگ به صورت رندوم)
شست و شوی آسان
مناسب جهت قرار دادن میوه ، تنقلات ، لوازم و وسایل کوچک
قابل استفاده در یخچال ، داخل کابینت ، کشو و ... جهت نظم بخشیدن به مواد غذایی و وسایل


قیمت: 3,200 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09305942727

تلفن ثابت :   02155038117

 از زنبیل فانتزی می توان برای قرار دادن تنقلات و میوه های کوچک جهت پذیرایی استفاده نمود ، زیبایی و جلوه ای که این محصول بر روی میز پذیرایی شما به وجود خواهد آورد ، منحصر به فرد خواهد بود . علاوه بر این از زنبیل تنقلات می توانید درون یخچال ، کابینت و ... ،

در کنار نظم بخشیدن به مواد غذایی ، وسایل و لوازم مختلف کوچک ، برای به وجود آوردن جلوه ای زیبا استفاده کنید.       

ظروف متنوعی وجود دارند که علاوه بر کارایی ، به دلیل شکل ظاهری زیبایی که دارند جلوه ای متفاوت را در محیط پیرامون خود مانند روی میز پذیرایی ، درون یخچال ، کابینت و ... ایجاد می کنند . ظروفی که ابعاد ، رنگ بندی و کاربردهای مختلفی را دارند .

اما این بار یکی از انواع این محصولات را که در شاخه لوازم آشپزخانه فانتزی دسته بندی می شود را با عنوان زنبیل تنقلات فانتزی به شما معرفی می کنیم . محصولی با طراحی متفاوت که حاصل ذوق و خلاقیت طراحان آن می باشد . این محصول مشابه یک زنبیل واقعی در ابعاد کوچکتر طراحی و تولید شده که شامل یک محفظه و دو دستگیره می شود . زنبیل فانتزی تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و منعطف می باشد که در رنگ های متنوع و زیبایی ارائه می گردد .

 

از زنبیل تنقلات می توان برای قرار دادن خوراکی هایی نظیر میوه های کوچک ، شیرینی ، شکلات ، پاپ کورن و ... جهت پذیرایی استفاده کنید . زیبایی و جلوه متفاوتی که این محصول بر روی میز پذیرایی شما ایجاد می کند ، منحصر به فردخواهد بود اما استفاده از زنبیل دسته دار فانتزی به همین جا محدود نمی شود و از آن می توانید درون یخچال ، کابینت ، کشو و ... ، علاوه بر نظم بخشیدن به مواد غذای ، لوازم و وسایل ، برای ایجاد جلوه ای زیبا و چشم نواز استفاده کنید .

ابعاد کوچک ، وزن کم ، ظاهر زیبا و فانتزی همراه با تنوع رنگ جذاب ، همگی ویژگی هایی هستند که سبد دسته دار فانتزی را به یک محصول خاص و متفاوت تبدیل نموده اند.