بارگیری...

فروش عمده چوب لباسی عمودی

بازدید : 3112

کد محصول : m-603


پنل چند منظوره 5 شاخه قابل حمل، قلاب چند منظوره و حلق آویز لباس
دارای 5 قلاب جنس فلزی مناسب برای اتاق نشیمن و آشپزخانه
جنس : ABS دارای قابلیت نگهداری دهه کیلو بار
وزن: 53g متناسب با: لباس، چتر، کیف و غیره متناسب برای درهای با ارتفاع 1.18 تا 1.37 اینچ
ابعاد: cm 28 * 9 * 2 دارای قلاب های قوی برای نگه داشتن لباس های سنگین و کوله پشتی
دارای قلابهایی با کیفیت بالا

پلاستیکی ضد قفل در بالای درب دارای 5 قلاب عمودی برای حلق آویز لباس، کلاه، کیف پول، کیف، کوله پشتی، کت، روسری و سایر موارد

این قلاب درب کمک می کند تا در فضای آویزان اضافی صرفه جویی میکند و دسترسی آسان به اقلام ضروری را فراهم میکند.

نیازی به ابزار اضافی برای نصب نیست .

قفسه به راحتی به درب های با ضخامت بین 30mm تا 35mm متناسب است.

برای استفاده و فضای اضافه برای حلق آویز اقلام مناسب است


قیمت: 4,800 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09305942727

تلفن ثابت :   02155038117

اشغال فضای کم


اگر کمبود جا دارید و همیشه نگران این هستید که چگونه لباس ها و شال و روسریتان را در کمد جا دهید و کمد کوچکی دارید بهتر است از این رخت آویز ها استفاده کنید، چرا که چندین پیراهن و روسری و لباس های دیگرتان را می توانید در آن جای دهید و کمد مرتبی داشته باشید و از فضای کم بهترین بهره را برده و لذت ببرید.

جنس رخت آویز


این رخت آویر پلاستیکی می باشد و در دو سر آن حلقه ای متصل شده و شما می می توانید هم به صورت عمودی هم افقی برای جای دادن 5 لباس از آن استفاده کنید. دارای 5 حفره است که چوب لباسی خود را از این حفره ها آویزان کرده و به صورت عمودی و یا افقی از آن استفاده کنید.

استحکام


این رخت آویز محکم است و قابلیت نگه داری 5 کت سنگین را نیز دارد. وهمینطور لباس های زمستانیتان را می توانید از آن آویزان کنید.

قیمت


این رخت آویز قیمت بالایی نیز ندارد و همه به راحتی می توانند آن را بسته به نیاز خود تهیه کنند.
لازم به ذکر است که این رخت آویز مناسب موارد زیادی از جمله کمربند، کیف، کت و شلوار، پیراهن، روسری و شال، شلوار، و موارد دیگر می باشد، همچنین برای نگه داری لباس های فصلی نیز مناسب است. به این صورت که لباس های فصلیتان را با استفاده از این رخت آویز، آویزان کرده و آن را در گوشه ای از کمد خود آویزان کرده و تا سال بعد نیاز به استفاده از آن را نخواهید داشت و به راحتی از لباس های دیگرتان استفاده خواهید کرد.
مساله ای که حائز اهمیت است این است که باید همیشه کمدی مرتب داشته باشید تا هم الگوی خوبی برای فرزندتان باشید و همواره خیالتان راحت باشد که کمدتان مرتب است و در صورت لزوم به راحتی به لباس هایتان دسترسی پیدا خواهید کرد.


گاهی اوقات چیزهای کوچک باعث می شود منزلتان رنگ تازه ای پیدا کنید. بهتر است به این چیزهای کوچک توجه ویژه داشته باشید اما در عین حال این نباید باعث شود از کارهای دیگرتان باز بمانید.
فکر کنید که چه چیزی در منزل کم دارید که با هزینه ی اندک می توان آن را تهیه کرد. زود اقدام کنید، خرید کنید، استفاده کنید و از آن لذت ببرید و به زندگی روزمره ی خود ادامه دهید.
با داشتن یک رخت آویز از فضای خود دو برابر استفاده را کرده اید. با این کار سلیقه ی خود را نشان داده اید و دیگر نیاز ندارید مدام لباس ها را از روی تخت و کاناپه بردارید چرا که با این رخت آویز می توان همیشه مرتب ماند.

خرید و سفارش کالا از طریق شماره های زیر:

55005654_09129455586

لوازم آشپزخانه مرتبط