بارگیری...

فروش عمده گلدان گروت بزرگ

بازدید : 4716

دسته بندی : لوازم دکوری


مشخصات کلی:

_ابعاد: ۱۱×۸×۱۶ سانتی متر

_جنس: پلاستیک فشرده رزین

_دارای سوراخ زهکش

_طراحی فانتزی و خلاقانه

_بهترین گزینه برای هدیه

_قابل استفاده در منزل، محل کار و...


قیمت: 14,500 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09305942727

تلفن ثابت :   02155038117

لوازم تزیینی انواع بسیار متنوعی دارند، که از آن ها برای زیبایی هرچه بیشتر بخش های مختلف محیطی استفاده میشود.

به تازگی سعی شده تا لوازم تزیینی علاوه بر جنبه زیبایی، دارای کارایی بیشتری نسبت به نمونه های معمول باشند، به طوری که شما بتوانید علاوه بر یک شی تزیینی، یک ابزار کاربردی را نیز دراختیار داشته باشد و بسته به نوع عملکردی که دارد از آن استفاده کنید. بر این اساس نیاز شما به وجود لوازم متعدد در محیط پیرامونتان کمتر خواهد شد، و میتوانید از وسایل کمتر با کارایی بیشتر، که توانایی پاسخگویی به درخواست شما را دارند بهره ببرید.


انتخاب گلدان مناسب برای گیاهان بسیار مهم است.با استفاده از گلدان مناسب برای گیاه خود، باعث ماندگاری و رشد بهتر آن خواهید شد.گیاهان کوچک نیاز به رسیدگی بیشتری دارند و آب زیاد، ممکن است آن ها را از بین ببرد. پس باید در آبیاری آن ها بسیار دقت کرد.گلدان فانتزی گروت یک گلدان زیبا با طراحی خلاقانه است، که برای نگهداری گیاهان حساس، شما را کمک می کند.

گلدان های دکوری فانتزی گروت از جدید ترن مدل گلدان های رو میزی آپارتمانی هستند، که با بدنه ای از جنس پلاستیک در مدل های متنوع تولید و به بازار گل گلدان های تزیینی عرضه گردیده است.شما می توانید بذر انواع گلها و کاکتوس هارا در آن کاشته و گیاه در جایگاه موهای گروت رشد می کند.

 

خرید و سفارش کالا از طریق شماره های زیر:

55005654_09129455587